logo psk small

image001

W ramach projektu opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 roku, Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" udzieliło naszej szkole wsparcia finansowego w wysokości 2707,74 funtów, które częściowo pokryło koszty wynajmu sal lekcyjnych oraz przekazało kwotę 2640 funtów, która w całości została przeznaczona na jednorazowe nagrody okolicznościowe dla nauczycieli. Projekt jest realizowany ze środków Kancelarii Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

godlo z podpisem

Legitymacje szkolne

Szanowni Rodzice,

Otrzymaliśmy wiadomość z Ambasady w Londynie dotyczącą legitymacji szkolnych. Został wyznaczony termin odbioru dokumentów. Osoba upoważniona do odbioru legitymacji dostarczy je do Peterborough we wtorek późnym wieczorem. Następnie przygotujemy dokumenty do odbioru.

Dzięki uprzejmości księży z Polskiej Parafii w Peterborough, będziemy mogli wydawać legitymacje szkolne w salce parafialnej w następujących dniach:

ŚRODA (02.08.2017) od godziny 10.00 do 12.00 oraz od godziny 16.30 do 17.30

PIĄTEK (04.08.2017) od godziny 17.30 do 18.30.


Adres Polskiej Parafii w Peterborough:

2 Cedar Grove,

Peterborough,

PE1 3SRJeśli chcieliby Państwo odebrać legitymacje za pośrednictwem np. znajomych, bardzo prosimy o przedstawienie przez te osoby pisemnego upoważnienia do odbioru dokumentów. Upoważnienie powinno zawierać imię i nazwisko osoby upoważnionej oraz czytelny podpis osoby udzielającej upoważnienia, a także imię i nazwisko ucznia, dla którego będzie wydana legitymacja.

Legitymacje, które nie zostaną odebrane w wymienionych terminach będą wydawane na początku roku szkolnego.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ cały proces związany z przygotowaniem dokumentów do odbioru przedłużył się z przyczyn od nas niezależnych, mimo iż  z naszej strony zrobiliśmy wszystko, aby legitymacje mogły być Państwu wydane przed wakacjami.

Z poważaniem,

Magdalena Sobkowicz
Dyrektor Polskiej Sobotniej Szkoły w Peterborough

 Logo slonce PSS zoltykontraktRozklad sobotPlatnosci

oferty pracy

poradnik animatorzy

Parking info Parking Informacje

PSS glowny parter 2016 2017

PSS glowny pietro 2016 2017

                      St Thomas