logo psk small

image001

W ramach projektu opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 roku, Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" udzieliło naszej szkole wsparcia finansowego w wysokości 2707,74 funtów, które częściowo pokryło koszty wynajmu sal lekcyjnych oraz przekazało kwotę 2640 funtów, która w całości została przeznaczona na jednorazowe nagrody okolicznościowe dla nauczycieli. Projekt jest realizowany ze środków Kancelarii Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

godlo z podpisem

Informacja - 15 lipca

15 lipca - Zapraszamy serdecznie na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 :-) 

   Agenda 

9.30 - uroczyste zakończenie roku na sali sportowej, krótkie informacje od dyrekcji i zarzadu PSS, występ zespołu "Fantazja", przedstawienie nowej pani dyrektor

10.45 - rozdanie świadectw, dyplomów i nagród w klasach, pożegnanie z nauczycielami i asystentami 

UWAGA!!! Recepcja w tym dniu bedzie czynna od godz. 8:30, więc jesli ktoś chciałby odebrać zdjęcia klasowe / zapłacic za szkołe / zwrócic podręczniki, wówczas można przyjsć do szkoły juz wcześniej. Wszyscy pracownicy szkoły również będą na terenie budynku, prawdopodobnie w klasach także od godziny 8:30, jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby porozmawiać z wychowawcą, zapytać się o inne sprawy  bo może ktoś był ostatnio nieobecny, to będzie miał taka okazję.

Dziękujemy wszystkim za spędzony z nami czas w PSS, dziękujemy nauczycielom i pracownikom za włożony trud oraz bardzo dziękujemy rodzicom za wsparcie i zaufanie.  Życzymy wszystkim udanych wakacji !!!

dziekujemy

    Dyrekcja i zarząd PSS. 

 Logo slonce PSS zoltykontraktRozklad sobotPlatnosci

oferty pracy

poradnik animatorzy

Parking info Parking Informacje

PSS glowny parter 2016 2017

PSS glowny pietro 2016 2017

                      St Thomas