logo psk small

image001

W ramach projektu opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2017 roku, Stowarzyszenie "Wspólnota Polska" udzieliło naszej szkole wsparcia finansowego w wysokości 2707,74 funtów, które częściowo pokryło koszty wynajmu sal lekcyjnych oraz przekazało kwotę 2640 funtów, która w całości została przeznaczona na jednorazowe nagrody okolicznościowe dla nauczycieli. Projekt jest realizowany ze środków Kancelarii Senatu Rzeczypospolitej Polskiej.

godlo z podpisem

Zdjecia klasowe cd

 aparat zdjecia Uprzejmie informujemy ze sesja zdjec klasowych zostala zakonczona !!!
Prosimy o jak najszybsze skladanie zamowien w recepcji szkoly  lub poprzez sciagniecie formularza ->  formularz zdjecia i wyslanie go na zawarty w nim adres e-mail. 
Zamowienia na zdjecia bedziemy zbierac tylko do 1 lipca.
W tym dniu beda tez wystawione do wgladu zdjecia pozostalych klas: 0 i grup przedszkolnych ktore byly robione jako ostatnie w poprzednia sobote. Prosimy takze o dokonywanie oplat za zdjecia w recepcji szkoly.

W dniu 8 lipca w recepcji i podczas rodzinnego dnia sportu  zamowione  przez panstwa zdjecia powinny byc juz do odbioru.

Dziekujemy

Emil Ernest
Prewodniczacy zarzadu PSS

 Logo slonce PSS zoltykontraktRozklad sobotPlatnosci

oferty pracy

poradnik animatorzy

Parking info Parking Informacje

PSS glowny parter 2016 2017

PSS glowny pietro 2016 2017

                      St Thomas